1. Anasayfa
  2. Oyun

Valorant’a yeni gelecek kahraman sızdırıldı : Yeni ajan KAY/O


0

Valorant’a yeni gelecek kahraman sızdırıldı : Yeni ajan KAY/O

Daha önce bir çok battlepass, desen, yeni ajan vb. sızdıran Mike Twitter’da Yeni Ajan’ın görüntüsünü ve oynanış videosunu sızdırıldı. Görünümü ise robot’a benzeyeceği de sızdırılan bilgiler arasında. Ayrıca Ajanın dış görünümü oyuncular arasında beğenilmesine rağmen, gövde en, boy oranının fazla ya da az olacağı da tartışma konusu.

Bu yazımıza bakmalısın: WhatsApp’ın Sizden Aldığı Bilgileri Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Yeni Ajan ın KAY/O’nun yetenekleri neler?

Yeni Ajan KAY/O’nun yetenekleri rakip takımdaki oyuncuların yeteneklerinin saf dışı, etkisiz hale getirme gibi kullanışlı yetenekler olacağı konuşuluyor, ayrıca yeteneklerinin Robotik manyetik görünümlü yetenekler olacağı da tartışma konusu.

Yeni Ajan KAY/O oyuna ne zaman gelecek?

Bu Konu Hakkında Resmi Bir açıklama yapmayan Riot Games’in bu hafta sonu ya da haftaya resmi bir açıklama yapması bekleniyor. Sızdırılan Bilgiler arasında KAY/O’nun Kısım 3’te geleceği sızdırılan bilgiler arasında bulunmakta .

Yeni Ajan ın KAY/O’nun Hayat Hikayesi Nedir


Şuanda sızdırılan bilgiler arasında KAY/O’nun hayat hikayesi sızdırılan bilgiler arasında bulunmamaktadır. Yakın zamanda Resmi Valorant Twitter hesabın da videolu Bir Anlatım Biçiminde açıklanacağı beklenmekte Yeni Harita Breeze’de yeni Ajan KAY/O’nun Bazı İnfo, Spoiler’ide bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir