1. Anasayfa
  2. Oyun

PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir? – 2021 Emülatör Oynama


0

PUBG Mobile 2 çıkacak mı? Sorusuyla gündem olan oyun, ivmesini bozmadan ve kendini güncel tutarak devam ediyor. Peki ya yakınlarımızın bolca oynadığı PUBG Mobile bilgisayara nasıl indirilir? Oyunun indirme linki ile beraber detaylı indirme işlemi ve kurulumunu bu yazımızda sizlere anlattık.

pubg mobile pc indir

PUBG Mobile Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Oyun bildiğimiz üzere Mobil telefonlar için geliştirilmişti. Lakin Gameloop adlı emülatör sayesinde Android ve iOS işletim sistemlerinde yer alan oyunları bilgisayarımızda oynayabiliyoruz. PUBG Mobile indirmek için gereken tüm adımları sizlere detaylıca anlatttık.

  • İlk olarak Gameloop indir bağlantısından “gameloop installer” dosyasını bilgisayarımıza indiriyoruz
  • Bilgisayarımıza yüklediğimiz “GLP_Installer.exe” uzantılı dosyayı çift tıklayarak açıyoruz
  • Çalıştırdıktan sonra Yükle butonuna tıklıyoruz ve indirme işleminin tamamlanmasını bekliyoruz. Tamamlandıktan sonra Başlat diyerek emülatörü açıyoruz
  • Son olarak Gameloop programındaki OYUN MERKEZİ sayfasında hemen aşağıda bulunan PUBG Mobile’e tıklayıp Yükle diyoruz. İndirme işlemi bittikten sonra oyunumuz otomatikman açılacaktır. İyi oyunlar dileriz…

pubg mobile ücretsiz indir

PUBG Mobile Nedir?

100 Kişi uçaktan adaya atlayıp, hayatta kalan son canlı olmak için zorlu bir mücadele veriyor. Bu zorlu mücadelede kask, yelek gibi ekipmanlar hayati önem taşıyor. Ayrıca oyundaki otomatik, seri, tekli ve birçok silah çeşidi ile ortam tam bir kaosa dönüyor. PUBG Mobile’de tek kişi oynama seçeneğinin yanında en fazla 4’erli olmak üzere takımınızla da mücadeleye dahil olabiliyorsunuz.

PUBG Mobile indir PC işlemi bittiğine göre artık oyunu oynayabiliriz. İster arena modunda ölüm maçı, isterseniz klasik maçta hayatta kalmaya çalışarak lig atlayabilirsiniz. Bu arada oyunda birinci şahıs ve üçüncü şahıs kamera açısı olmak üzere 2 adet kamera bakış açısı vardır. Peki ya sizler PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizzat kendiniz oynuyor musunuz? Yorumlara düşüncelerinizi bekliyoruz.

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir