1. Anasayfa
  2. Oyun

Resident Evil Village Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Ne Olacak ?


0

Capcom, Resident Evil Showcase Resident etkinliğinde Resident Evil Village çıkış tarihi ile ilgili önemli bilgiler verdi. Resident Evil Village fiyatı ne olacak? Sorusunun cevabını da yazının devamında bulabileceksiniz.

Capcom tarafından geliştirilen hayatta kalma korku oyunu olan ve serinin sekizinci oyunu olan Resident Evil Village’in çıkış tarihi, Türkiye fiyatı gibi merak edilen birçok detay ve soru Resident Evil Showcase Resident etkinliğinde cevabını buldu. Oyun, Xbox Series X, S ve Xbox One konsolları için Smart Delivery desteği olacak. Şunu da söyleyelim, Resident Evil 7 Biohazard’da ki Ethan Winters’ın hikayesi Resident Evil Village’da devam edecek.

Resident Evil Village Çıkış Tarihi

resident evil village çıkış tarihi

Serinin sekizinci oyunu olan Resident Evil Village, etkinlikte duyurulduğu üzere 7 Mayıs 2021 tarihinde çıkacak. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series X, S, Steam gibi yeni nesil konsollar için geliştirilmişken, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında da satışlara sunulacak.

Geliştiriciler, Resident Evil Village ile birlikte bir oyun daha çıkaracak. Resident Evil RE:Verse adlı çok oyunculu ve rekabetçi türünde oyun Village’ın yanında hediye.

Resident Evil Village Fiyatı Ne Olacak?

Ön siparişlere açılan Resident Evil Village’ın Türkiye için fiyatları hemen aşağıda.

  • PC: 279₺
  • PlayStation 4 – PlayStation 5: 499₺
  • Xbox One – Xbox Series X – S: 485₺

Geçtiğimiz günlerde oyunun geliştiricisi olan Capcom, PlayStation 5’e özel “Resident Evil Village Maiden” Demosunu çıkardı. PS5 kullanıcıları şuanlık oyunun demosunu oynayabiliyor.

Yeni çıkacak oyun hakkında ne düşünüyorsunuz oynayacak mısınız? Yorumlar kısmından yorumlarınızı yazarsanız çok seviniriz :).

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir