1. Anasayfa
  2. Oyun

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak Açıklandı


0

PUBG Mobile 2 ne zaman çıkacak, çıkış tarihi gibi soruların cevaplarını bulduk.

PUBG Mobile, Tencent Games tarafından 9 Şubat 2018 tarihinde çıkıp, hızla birçok oyunsever tarafından oynanmaya başlamıştı. 3 Senenin ardından iddialara göre, PUBG Mobilin ikinci oyunu yakında App Store ve Google Play’de göreceğiz.

Twitter da bir kullanıcının paylaştığı Weibo gönderine göre PUBG Mobile 2 önümüzdeki hafta tanıtılacak. Ayrıca Weibo’da paylaşılan gönderi kısa süre içinde kaldırıldığı da belli oldu. İlk oyun gibi iOS ve Android işletim sistemlerine gelecek oyun iddialara göre ücretsiz olacak. Aynı zamanda bu haberlerle alakalı şuan için resmi bir açıklama olmadığını da söyleyelim.

PUBG Mobile 2 Çıkıyor

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak Açıklandı

Söz konusu oyun, yeni haritalarla 2051 senesinde geçecek. Durum böyle olunca evrende üst düzey teknoloji silahlar, araçlar gibi çeşitli eşyalar olacak gibi gözüküyor. Hatta etrafta drone ve gelişmiş taktikli sığınaklar da olacak.

Oyunda birkaç optimizasyon iyileştirilmesi de yapılacağını da belirtelim.

Gelişmiş modern atmosfere sahip olacak oyun yine Tencent Games tarafından geliştirilecek. Peki ya siz 2051 yılında geçecek PUBG hakkında ne düşünüyorsunuz? Oynar mısınız, oynamaz mısınız? Yorumlarda belirtirseniz çok seviniriz.

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir