1. Anasayfa
  2. İnternet

Ünlü COD Oyuncusu ZooMaa, Sakatlanarak E-Sporu Bıraktı


0

Profesyonel ve ünlü COD (Call Of Duty) E-Spor oyuncusu olan ZooMa, sakatlık nedeniyle 8 yıl içinde her gün ruhunu ve yüreğini ortaya koyduğu E-Spor kariyerini bitirmek zorunda kaldığını duyurdu.

Profesyonel ve ünlü (Call Of Duty) E-Spor oyuncusu ZooMa ismiyle tanınan “Thomas Pataratto” elinden geçirdiği sakatlık nedeniyle en son New York Subliners için oynadığı e-spor hayatına 25 yaşında veda etmiş oldu.

E-Sporu neden bıraktı?

zooma esporu bıraktı

Sakatlık olayları için yaptığı açıklamaları sosyal medyadan duyuran profesyonel oyuncu, 8 yıl içinde olduğu bu işe böylece veda etmenin hiç de kolay olmadığını üzgün olarak söyledi. Başarıyla beslenmiş olan profesyonel oyuncu, baş parmağındaki ve bileğindeki ağrılara bundan sonra dayanamayacağını ve bu şartlar altında dünyanın en iyi oyuncularına karşı oynayamayacağını duyurdu.

ZooMaa’nın yapmış olduğu açıklamalar, E-Spor dünyasını adeta salladı. Birçok profesyonel oyuncu ZooMaa’nın zorunlu kararına üzüldüğünü belirterek geçmiş olsun dileklerini iletti. Profesyonel oyuncunun sevenleri ve hayranları da onu hiçbir zaman unutmayacaklarını, onu çok sevdiklerini ve geçmiş olsun dileklerini diledi. ZooMaa, gelecek için ise “e-spor sektöründen tamamen çıkmamak için her yolu değerlendireceğim.” açıklamasını yaptı.

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir