1. Anasayfa
  2. Mobil

Vivo S9 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Vivo S9 Özellikleri ve Fiyatı


0

Çin merkezli teknoloji devi Vivo yeni çıkacak modeli olan Vivo S9 özellikleri ve fiyatını duyurdu. Bu arada geçtiğimiz haftalarda en çok merak edilen konulardan biri olduğunu da hatırlatalım. Yeni çıkacak bu model özellikleri ile çok fazla dikkat çekiyor.

Vivo S9 özellikleri ve fiyatı

6nm Teknolojisi ile geliştirilen Dimensity 1100 işlemcisine sahip olacak Vivo S9, 5G teknolojisiyle gelecek. Ayrıca 4 adet 2.6GHz Arm Cortex-A78 ve 4 adet 2.0GHz Arm Cortex-A55 çekirdek olmasıyla da dikkat çekiyor.

Android 11 işletim sistemiyle çıkacak model 12 GB belleğe ve 256 GB depolamaya sahip olacak. Bununla beraber 4.200 mAh bataryası ve 33W hızlı şarj teknolojisiyle karşımıza çıkacak.

Vivo S9 Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

6.44″ Büyüklüğünde sAMOLED ekran paneliyle gelecek cihaz, üçlü arka ve ikili ön kamera kurulumuna sahip. Vivo S9, 64MP ana kamera olmak üzere 8MP ultra geniş açı ve 2MP derinlik sensörüne sahip olacak. Ön kameralara gelecek olursak 44MP ana kamera ve 8MP’lik ultra geniş açıya sahip olacak.

RAM belleğiyle, 5G teknolojisiyle ve hatta 256 GB hafıza kapasitesi ile çıkış yapacak model, günümüz teknolojisine en uygun şekilde hazırlanmış gibi görünüyor. Ayrıca 7 Mart 2021 tarihinde tanıtıma çıkarılacağına dair sızıntılar mevcut olduğunu da söyleyelim. Son olarak Vivo S9 fiyatı sorusuna gelecek olursak, 420 dolar ile çıkması beklendiğini söyleyebiliriz.

Peki ya siz bu telefon hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıda bulunan yorumlar kısmına hepinizi bekliyoruz…

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir