1. Anasayfa
  2. İnternet

Spotify Masaüstü Tasarımı Değişti – Yepyeni Spotify

Spotify


0

Müzik dinleme uygulaması için birebir olan Spotify geçtiğimiz saatlerde Windows ve Mac işletim sistemleri için tasarımını değiştirdi. Şirket dahası olarak web oynatıcısının da tasarımını değiştirerek göze daha güzel gelmesini sağladı. Bu sayede Spotify masaüstü tasarımı değişti.

Bünyesinde birçok podcast ve müzik barındıran söz konusu uygulama, yeni sürüm ile beraber birkaç optimizasyon yapmış durumda. Spotify bunula kalmayıp tasarım yani görünüşünü de değiştirerek daha çekici bir hale getirmiş. Uygulamada dolaşmak daha kolaylaşarak daha pratik bir hale gelmiş oldu. Aynı zamanda birçok menüye düzenleme seçenekleri de geldi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Huawei Mate X2 Tasarımı Ortaya Çıktı

Spotify Masaüstü ve Web versiyonu artık daha kullanışlı

Spotify

Masaüstü cihazları için yeni güncelleme getiren Spotify, şatafat dan ziyade pratikleştirmeye yönelik adımlar atmış. Görünümün yanı sıra uygulama için gezintiyi daha kolay hale getirmek adına da birkaç çalışma yapılmış. Oynatma listeleri ve diğer menüler için birçok düzenleme & pratikleştirme özelliği getirilmiş. Ayrıca gelen en cazip özellik ise artık şarkıları filtreleyerek bulabiliyoruz.

Yeni gelen görünüş & arayüzü bir blog gönderisi paylaşarak bizleri bilgilendiren Spotify, yeni tasarımı kullanmak için masaüstü uygulamasını güncellemek gerektiğini de belirtti. Bunlar bir yana müzik platformu,  “Uygulamanın masaüstü sürümüne şuan için odaklanamadık” cümlelerini kullandı. Bundan böyle web ve masaüstü kullanıcıları uygulamayı daha kolay ve basit bir şekilde kullanacaklar.

Peki ya siz bu yeni gelen güncelleme hakkında neler düşünüyorsunuz? Aşağıda bulunan yorumlar kısmına, değerli düşüncelerinizi bekliyoruz.

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir