1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

F9: The Fast Saga Fragmanı Yayımlandı


0

Popüler ve efsane film serisi olan Hızlı ve Öfkeli’nin F9: The Fast Saga fragmanı yayımlandı.

Sevilen film serilerinden olan Hızlı ve Öfkeli, serinin dokuzuncu filminin fragmanını duyurarak sevenlerini heyecanlandırdı. Super Bowl adlı spor etkinliğinde, ismi “The Big Game Spot” olan fragman duyuruldu. Aynı zamanda fragmanın 31 saniye olduğunu da ekleyelim.

Filmin normal şartlarda 22 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecekti. Lakin hızla yayılan koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen filmlerden biri haline geldi. Bunun yanında F9: The Fast Saga Fragmanı’nın sonunda “Yakında Sinemalarda” ayrıntısını eklenerek hayranlarını sabırsızlandırdı. Tabii pandemiden dolayı ülkemizde sinema salonları kapalı olduğunu hatırlatalım.

F9: The Fast Saga fragmanı

F9: The Fast Saga konusu ne olacak?

Dom Toretto, oğlu Brian ve Letty ile şehir dışında sessiz bir hayat sürdürecek. Aynı zamanda WWE’de başarı dolu kariyeriyle tanıdığımız John Cena, Dom Toretto’nun kardeşi Jakop olarak rol yapacak.

Bu arada Jakop, suikast becerisi ve sürüş yeteneğiyle filmin kötü karakteri olacak durumda.

F9: The Fast Saga Fragmanı Yayımlandı

F9: The Fast Saga oyuncu kadrosu

Hızlı ve Öfkeli film serisinin dokuzuncu filmi olacak F9’un oyuncu kadrosunda ünlü ve tanıdık isimler olduğunu görüyoruz. Başrolde Vin Diesel olmak üzere Charlize Theron, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, John Cena, ve Nathalie Emmanuel isimli ünlü ve başarılı aktörler yer alacak.

Sizler F9 filminin “The Big Game Spot” isimli fragmanını beğendiniz mi? Aynı zamanda başrolde bulunan Vin Diesel hakkına neler düşünüyorsunuz? Yorumlara düşüncelerinizi dökebilirsiniz.

Kaynak

Yazar Hakkında

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yorum Yap