1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Deathloop Çıkış Tarihi Ertelendi!


0

PlayStation 5 ve Microsoft Windows için piyasaya sürülmesi beklenen oyun Deathloop, çıkış tarihi ertelendi. Bethesda tarafından yayımlanması beklenen ve Arkane stüdyo tarafından geliştirilen oyun, bu karar sonrası oyunseverleri daha da sabırsızlandırdı. Hiç bir aksilik olmamak şartı ile oyun 21 Mayıs’ta piyasaya sürülmesi hedefleniyordu. Lakin bir oyunun kusursuz, hatasız olması adına birçok oyun bu şekilde ertelenmeye uğradığını biliyoruz.

Deathloop çıkış tarihi bu sefer 14 Eylül tarihinde

Deathloop Çıkış Tarihi

Deathloop’un güncel çıkış tarihi 14 Eylül olarak açıklandı. Son yıllarda birçok geliştirici ve yapımcı oyun yapım sürecinde çeşitli sorunlarla karşılaştı. Oyunun ertelenme aşamasına yani Eylül ayına kadar oyuna birkaç geliştirme & iyileştirme yapılması bekleniyor. Bu sayede sabırsız olan oyuncular Deathloop beklentisinde bir verim alabilsin. Hatta oyunun yönetmeni Dinga Bakaba, “Arkane’de Deathloop için güçlü bir vizyonumuz var ve bundan ödün vermek istemiyoruz, ancak aynı zamanda stüdyodaki herkesin sağlığını ve güvenliğini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.” İfadelerini kullanarak, bizlere güven verdi.

thumbnail
Önerilen Yazı
Payday 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu – Ne Zaman Çıkacak?

Bu haberi bizzat Bethesda Türkiye’nin resmi twitter hesabından paylaştığı bir tweet de duyduk.

Deathloop nedir?

2021 Yılında çıkacak oyun, aksiyon ve macerayı bizlere hissettirecek türden. Oyunu FPS kamerası ile oynayabileceğiz. Aynı zamanda oyunda casusluk peşindeyiz ve sürekli aynı şeyleri yapacağız. Lakin asla sıkılmadan oyunu eğlenerek oynayacağız.

Yazar Hakkında

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yorum Yap