1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

BluTV Haftasonu Ücretsiz Olarak İzlenebilecek


0

Artan vakalar yüzünden gelen kısıtlamalar ile mecbur eve kapandık. Gelen açıklamaya göre ise BluTV haftasonu ücretsiz olarak izlemek mümkün. Yalnızca üç gün sürecek bu ücretsiz hizmet, diğer haftasonları için geçerli olacak mı henüz bilinmiyor.

Bu hafta girdiğimiz Ramazan ayı ile beraberinde yeni duyurulan kısıtlamalar da açıklandı. Kısıtlamalardan birisi ise haftasonu 19.00 – 05.00 saatleri arası sokağa çıkma yasağı. Bu sayede insanlar iftarlarını açmak için akrabasına veya dostuna gidemeyecek ve COVID-19‘un hızlıca yayılmasını engelleyecek.

Mecburen kaldığımız evde insanların bunalmaması ve sıkılmaması için çevrimiçi yayın servisi olan BluTV çok güzel bir kampanya ya imza attı. Dijital içerik platformu, bizzat resmi Twitter hesabından kampanya koşullarını bizlere açıkladı. Açıklamaya göre, BluTV 16-17-18 Nisan günleri her vatandaşa içerikleri bedava izleme imkanı sunacak.

thumbnail
Önerilen Yazı
Maske Nasıl Takılmalı? Bilim İnsanları, %90 Koruması İçin Açıkladı

BluTV ücretsiz nasıl izlenir?

BluTV haftasonu ucretsiz

BluTV, eve kapananlar için haftasonu ücretsiz izleme kampanyasını kullanmak isteyenlere özel bir parola verdi. Haftasonu boyunca birçok film veya dizi izleme imkanı bulan kullanıcılar, “blutvizliyorum” şifresi ile platforma kolaylıkla giriş yapabilecek. Lakin bu kampanyanın 18 Nisan 00.00‘da sona ereceğini unutmayalım.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yorum Yap