1. Anasayfa
  2. Gündem

Antalya’da Aracını Çamaşır Suyu İle Yıkayan Adam Öldü


0

Antalya ilinde bulunan Mesut SAYGIN isimli 41 yaşındaki vatandaş, aracını çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra fenalaştı. Ardından kaldırıldığı hastanede Antalya’da arabasını yıkayan adam öldü.

arabasını yıkayan adam öldü

Geçtiğimiz gün Antalya’da çok nadir rastlanacak bir olaya şahit olduk. Söz konusu şehirde hayatını devam ettiren Mesut Saygın adında bir otomobil tamircisi, arabasını çamaşır suyu ile yıkadıktan sonra hayata veda etti. Henüz ölüm nedeni için otopsi raporu çıkmadı fakat arabayı yıkarken zehirlenmiş olabileceği öne sürülüyor.

Gündoğdu mahallesinde oto tamircilik yapan Mesut Saygın, otomobilini çamaşır suyuyla yıkadı ve evinde rahatsızlandı. Rahatsızlıktan dolayı şahıs hastaneye gitti ve kendisine serum verildi. Ardından tekrar evine dönen adamın fenalaşması yinelendi. Tekrardan hastaneye giden vatandaş bu sefer dayanamadı ve hayatına veda etti.

Arabasını yıkayan adam öldü maalesef fakat hayatını kaybetme nedeni henüz belli değil. Lakin Mesut isimli T.C. Vatandaşının çamaşır suyunu çok fazla kokladığı düşünülerek zehirlendiği iddia ediliyor.

thumbnail
Önerilen Yazı
Yanlışlıkla Gelen Parayı Harcadı, Hapse Girdi

Makale yazarı ve öğrenci, aynı zamanda internet dünyasın da yer kazanmaya çalışan biri.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir